Vodafone Park

maçresimleri inşaatresimleri videolar canliyayin lansman aylıkyıllıkdeğişim maketresimleri vipkoltuklocalar koltuktasarım vodafonearenasözlüğü reklamlar

236 YORUMLAR

  1. Arkadaşlar selam, kuzenim ve yavru kartalımız için iki adet bilet arıyoruz. herhangi bir kategoriden makul fiyatlara satın alabiliriz. Devir edecek arkadaşlar özelden irtibata geçerse sevinirim.
    Mustafa kardeşim, teşekkür fırsatı bugüne kısmetmiş, eline yüreğine sağlık bu güzel oluşum için.

  2. Bütün Beşiktaşlılar gibi bende hayatımın en mutlu günlerini yaşıyorum. Mithatpaşa stadyumunun çamurlu zemini , dumanlar içinde havasından sonra dünyanın en güzel ve akıllı stadını görmek ve kavuşmak dünyalara değişilmez. Tarifsiz bir mutluluk içindeyim. Beşiktaş tarihinin en güzel gününü gördüm. Biri 100’cü senesinde şampiyonluğu ki( bu dünyada kaç kulübe nasip olmuştur). İkincisi böyle bir sanat eserine sahip olduğunu görmek.(İnşallah şampiyonlukla bu doruğa çıkacak ve ilk stadında ilk açılış senesinde ilk şampiyonluğa kavuşacağız.) Allah bu mutluluğu göremeyen Beşiktaşlıların da ruhunun şad olacağını dilerim. Ne mutlu benim gibi bu dönemlere sahip olan insanlara ve bütün Beşiktaşlılara. Bir önerim de lütfen ama lütfen Osmanlı maçına gelecek arkadaşların duygularına sahip çıkarak bu mutlu günümüzde taşkınlık yapmamaları.

  3. Vodafone arenanın inşaatını takip etmek bu site sayesinde hayatımın bir parçası olmuştu simdi bitti gözümüzün önünde büyüdü derler ya insanlar aynen öyle oldu :) ilk maça gitmek kısmet değilmiş ama eminim ki benim gibi Beşiktaşlı kardeşlerimin kalbi orda bu sitede emeği geçenlerin hepsine teşekkür ederim :)