Giriş

Şifrenizi mi unuttunuz? (kapat)

Hakkında

mustafavmms.com yaklaşık 6 yıldan bu yana yayın hayatını sürdüren kişisel blog kategorisinden, Vodafone Park ile ilgili güncel resimler, videolar ve haberler yayınlamış olan bağımsız bir blog konumundan, Beşiktaş ile ilgili konuların tartışıldığı bir sosyal ağ konumuna gelmiştir. Kartal Yorum platformu ile her geçen gün kalitesini arttırmaktadır.

Web sitesinin şu anda 6500’den fazla üye sayısı bulunmaktadır. Misyonu Beşiktaş’ın menfaatleri ve kaliteli taraftar oluşumuna katkı sağlamaktır. Vodafone Parkın inşaatı sırasında sağlamış olduğumuz birlikteliği maçlarda ve sosyal ortamlarda sürdürmeye devam etmekteyiz.

Sitemizin Kuruluşu ile birlikte geçen 3 sezonda 1 şampiyonluk son haftalarda kaçırılırken diğer 2 sene de üst üste 2 şampiyonluk alarak 15.şampiyonluk ile birlikte 3.yıldızı formamıza taktık.Sitenin uğuru olduğunu düşünüyoruz.İnşallah bu uğura tüm üyelerimizle birlikte katkı sağlamaya devam ederiz.

Kurucu


Mustafa Memiş
Beşiktaş’a olan tutkum ve sevgimin neticesinde emektar İnönü stadının yıkılıp Vodafone Parkın yapımına başlanması ile birlikte, fotoğraf ve video çekip yayınlamak için bir ortam oluşturma ihtiyacı hissettim. Bunun neticesinde kişisel web sitem olan; mustafavmms.com’u tarihe tanıklık edilebilmesi için aracı kılmaya karar verdim.

Uzun süren inşaat neticesinde büyük Beşiktaş taraftarının takibi ve fotoğraf ve video çekme işine benimle birlikte dahil olmasıyla büyük bir sinerji sonucunda önemli bir sosyal ağ konumuna geldik. Şu anda Kartal Yorum konsepti ile yayın hayatımızı sürdürmekteyiz.

İletişim Formu