Yorum Yazmadan Önce KARTAL YORUM Kurallarını Okumanızı Tavsiye Ederiz.

HASHTAGS

BEŞİKTAŞ'IN YENİ BAŞKANI KİM OLMALI ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Fazla iyi niyetlisiniz. Beşiktaş'ın geleceği için birileri aday olacak , sorumluluk alacak filan.

Sezon başında da yazmıştım. Çıkan haberleri , haberleri çıkaran güç odaklarını , tribün gruplarının yaklaşımını, bunların nerelerden. beslendiğini vs.. az çok takip eden herkes 2. YD döneminin başlayacağının farkındadır.

Yönetimin son hali (içerideki isimler) zaten Orman'ın bu konudaki teslimiyetini çok önce tescillemişti. Ya da iş birliği mi diyelim bilmiyorum gelinen noktada. Başkan düşsün de hep birlikte görelim Hanya'yı Konya'yı demiştim , daha kötü ne olabilir ki diyen arkadaşlarımız olmuştu.
Ne mi olur ?
Loading.....
Lütfen bu gönderiyi beğenmek veya yorum yapmak için üye olun ya da giriş yapın.
Eduega
Yorumu gizle. Yorumu göster
Eduega geçin abi bu işleri fikret orman kendi isteğiyle 2 kere yönetim kurulunu değiştirdi geçin bu düşünceleri. neymiş fikret ormanı serdar biligili veya süleyman seba ile bir tutmayın. ormanın hatalarını herkes görüyor gördüüde.sahipsiz bir Beşiktaş bıraktı başkanı başka işlerle uğraşan sadece traftarına tepki gösteren bir başkandan bahsediyoruz geçin bunları.. ha o gidip yerine ondan iyisi veya kötüsü gelir o başka mevzudur ama ormanın artık görevi bırakma zamanı gelmiştirde geçiyorduru..
Aquila
Cevabı gizle. Cevabı göster
Aquila Orman\Seba karşılaştırması neresinde söylediklerimin. Teslimiyet mi işbirliği mi o bile belli değil mevcut durum , onu da belirttim. Mesele Orman'ın zamanının çoktan geçmiş olması değil , mevcut zamanlama. Yerine gelecek olan belli , ve zaten belliydi . Sorun da bu zaten...

YAZARLAR

SİYAH BEYAZLI ÇOCUKLAR

Birçok abimizin yetişmiş çocukları, benim gibi orta yaşta olan kardeşlerimizin okula yeni başlamış çocukları var, bazı kardeşlerimizin de kendisi hala çocuk.Ben uslu, saygılı, başarılı...

Sponsorlar

Evet Hayır