Yorum Yazmadan Önce KARTAL YORUM Kurallarını Okumanızı Tavsiye Ederiz.

HASHTAGS

Öncelik sırasına göre ...
-Sol Stoper
-Sağ Bek
-Sol Bek
-Sol Kanat

Transfer sezonu kapanabilir bunlardan sonra ..

Forvete hiç gerek yok .. Burak , Umut , Güven , Oğuzhan fazlasıyla ligi de götürür , kupayı da , Avrupayı da .. 8 numara lazım ama yapmayacakları belli .. Ben Muhayer'i daha çok denemesi taraftarıyım .. Oğuzhan'ın kendine gelmesi bekleyecek vakit yok..

Bu transferler yapılsın .. En büyük şampiyonluk adayıyız .. Hiç yapmasak bile hala en güçlü adaylardanız ..
İnşallah bir an önce yetiştirilir transferler ..
Lütfen bu gönderiyi beğenmek veya yorum yapmak için üye olun ya da giriş yapın.
SakaryaKartalı54
Yorumu gizle. Yorumu göster
SakaryaKartalı54 Riza Durmisi için kulübüyle anlaşılmış , oyuncuyla anlaşmaya çalışıyorlarmış ... En çok istediğim sol bek transferlerinden birisi ..
Sisman
Yorumu gizle. Yorumu göster
Sisman Yorumuna kesinlikle katılıyorum.4 transfer yazmışsın( 8 hariç.Yapmayacaklar bencede.İhtiyacımız var halbuki) bir tek sıralama da sağ bek i en sona yazardım.GG den dolayı.Mutlaka sağ beke de ihtiyacımız var.
SakaryaKartalı54
Cevabı gizle. Cevabı göster
SakaryaKartalı54 Neden öncelik sağ bek verdim .. 2 senederi Gökhan'ı tek başına bıraktığımız için o adamı yedekleyecek bir sağ bek şart .. Sol bek'de oynayacak oyuncularımız var çünkü ..
Madidatiba
Yorumu gizle. Yorumu göster
Madidatiba Yazdığın transferlerle birlikte dinamik ve sert bir 8 numara da alınırsa gençlerimizle harmanlayıp çok bir takım izlettirebilir Abdullah hoca

YAZARLAR

SİYAH BEYAZLI ÇOCUKLAR

Birçok abimizin yetişmiş çocukları, benim gibi orta yaşta olan kardeşlerimizin okula yeni başlamış çocukları var, bazı kardeşlerimizin de kendisi hala çocuk.Ben uslu, saygılı, başarılı...

Sponsorlar

Evet Hayır