Yorum Yazmadan Önce KARTAL YORUM Kurallarını Okumanızı Tavsiye Ederiz.

HASHTAGS

#ÇareÇebi
Bu tablo HÜRSEL başkan çıkarabilir.Diğer üç adayın oy havuzu anladığım kadarıyla aynı.Onlar birbirleri ile çekişirken aradan çıkarsa şaşırmam.Fikret Orman karşısında hatrı sayılır bir oy almışlığı var nihayetinde.Görüşleri uygulanabilirse harika şeyler olur
Lütfen bu gönderiyi beğenmek veya yorum yapmak için üye olun ya da giriş yapın.
" İskeçeli [ Lobisiz bu kada(e)r ]
Yorumu gizle. Yorumu göster
" İskeçeli [ Lobisiz bu kada(e)r ] Bence gelecek ismin hicbir onemi yok, o da sirasiyla reklamini yapip gidecektir, bu mali tablonun duzelme ihtimali %0 dir . . .
1903
Yorumu gizle. Yorumu göster
1903 Sanmam. Oyu 700 800 civari kalir. Hurser Bey secilirse uzulmem ama. Belki kisisel kredibilitesi yok ama vizyon sahibi en azindan..
Sverisson
Cevabı gizle. Cevabı göster
Sverisson Değişik bir kişilik.... Söylediklerinin, neredeyse, hepsi doğru.... Ancak biraz ters ve sert bir karakteri var...... ANC olmazsa -ve hatta olsa dahi- başkan olmasını istediğim; öte yandan, seçildiği taktirde birleştirici olamama ihtimali konusunda ciddi kaygılarımın olduğu bir kişidir Hürser bey..... İsmine alışmak da pek kolay değil zaten.... ?????
Black_White
Yorumu gizle. Yorumu göster
Black_White Teknik direktör olarak Toshack’ı görevlendirecekmiş. Gerçekten vizyon sahibi ?...
1903
Cevabı gizle. Cevabı göster
1903 Sportif direktor..Sergen Yalcin teknik direktor..
Sverisson
Cevabı gizle. Cevabı göster
Sverisson Sportif direktör de değil ortak.... Yurt dışı sportif danışman Toshack / Yurt içi sportif direktör Rasim Kara / TD: Sergen Yalçın... Bundan iyisi Malatya'da kayısı... :))
Black_White
Cevabı gizle. Cevabı göster
Black_White Ben Çebi’nin daha faydalı olacağını düşünüyorum. Beşiktaş için en hayırlısı kim olacaksa, o Başkan olsun ???.
1903
Cevabı gizle. Cevabı göster
1903 #carecebi

YAZARLAR

SİYAH BEYAZLI ÇOCUKLAR

Birçok abimizin yetişmiş çocukları, benim gibi orta yaşta olan kardeşlerimizin okula yeni başlamış çocukları var, bazı kardeşlerimizin de kendisi hala çocuk.Ben uslu, saygılı, başarılı...

Sponsorlar

Evet Hayır