Beşiktaş’ın milli yıldızı, şampiyonluk yarışındaki rakiplerine mesaj yollarken,“Yolumuza devam ediyoruz. Kalan maçlarımızdan da galibiyetle ayrılmayı hedefliyoruz” diye konuştu
Kartal’ın milli futbolcusu Olcay Şahan, derbiden galip ayrıldıkları için mutlu olduklarını söyledi. Olcay, derbi öncesinde birtakım söylentilerin olduğunu belirterek “Galatasaray’ı tebrik etmek istiyorum. Çok iyi mücadele ettiler. Normal şartlarda beklentiler neyse onu yaptılar ama futbol böyle dürüstçe oynanınca güzel oluyor. Biz önümüze bakıyoruz, arkamızdakiler de hala bize bakıyor. Yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.

Dünyada bir ilktir
İlk yarıda istedikleri gibi oynayamadıklarını ancak devre arasında teknik direktör Şenol Güneş’in yaptığı konuşmayla ikinci devrede oyunlarını değiştirdiklerini dile getiren siyah-beyazlı oyuncu, “Devre arasında hocamız doğru cümleleri kullandı. İkinci yarıda daha iyi oynadık. Çok pozisyona girdik ve golü bulduk” dedi. Olcay konmuşmasını, “Feda sezonundan bu aşamaya gelmek, dünyada bir ilktir. Başkanımızı tebrik ediyorum” sözlerkiyle tamamladı.

Kaynak: Fotomaç