Yıkılmadan önce hep hayalini kurduğum Yeni İnönü Stadı nihayet yıkılıp yeniden yapılmaya başladığında sevinçle beraber gelen hüzün sonrası her gün mabedin resimlerine bakmaya başladım.

Lansman, maket, isim hakkı derken Vodafone ismiyle taçlanan stadın Vodafone Arena ismiyle büyümeye başlaması içimdeki heyecanı her geçen gün arttırdı. Bu sürede tüm Beşiktaşlıların çocuklarına miras bırakabileceği stadımızın inşaat resimlerini her gün çekmek üzere yola koyuldum.

Bu sürede taşınmış olmama, düzenimin değişmesine rağmen taraftarımızdan aldığım manevi güç ile resimleri çekmeye devam ediyorum. Bu inanılmaz destek Google da Vodafone Arena kelimesinde birinciliği de getirdi. Bundan daha büyük mutluluk olamazdı belkide. Herkese Sonsuz teşekkürler. Daha büyük başarılara hep birlikte Beşiktaşımızla beraber.

7 YORUMLAR

  1. Fotograflara tıklandığında yeni bir sayfaya gidip sıradaki fotografı gösterirse en az 10 kat daha fazla hit alırsın…bütün haber sitelerinde böyle yapıyorlar sen bütün fotografları aynı sayfaya sığdırmışsın. Bence bunu dene işine yarayacağını düşünüyorum stad bitmeden emeğinin karşılığını alman için.

  2. Helal kardesim bizde hergun Hollanda dan bile resimlerine bakiyoruz. Gecenlerde twitterda biraz alinmisin galiba kimse retweet etmiyor diye. Benim acimdan soyleyim mesela ben hergun twittera girmeden once senin siteye bakiyorum ise geldigimde ilk isim bu oluyor. Yani o bakimdan belki benim gibi direk websiteden bakanlar vardir. Sen aynen boyle devam et ve hakkini helal et! ;) sadece bir tavsiyem var fotolar gercekten cok belki bir 40 tane falan ceksen bile yeter.