Giriş

Şifrenizi mi unuttunuz? (kapat)
Reklamı Göster/Gizle

Hakkında

mustafavmms.com yaklaşık 4 yıla yakın süreden bu yana yayın hayatını sürdüren kişisel blog kategorisinden, Vodafone Arena ile ilgili güncel resimler, videolar ve haberler yayınlamış olan bağımsız bir blog konumundan, Beşiktaş ile ilgili konuların tartışıldığı bir sosyal ağ konumuna gelmiştir. Kartal Yorum platformu ile her geçen gün kalitesini arttırmaktadır.

Web sitesinin şu anda 6500’e yaklaşan üye sayısı bulunmaktadır. Misyonu Beşiktaş’ın menfaatleri ve kaliteli taraftar oluşumuna katkı sağlamaktır. Vodafone Arena’nın inşaatı sırasında sağlamış olduğumuz birlikteliği maçlarda ve sosyal ortamlarda sürdürmeye devam etmekteyiz.

Kurucu


Mustafa Memiş
Beşiktaş’a olan tutkum ve sevgimin neticesinde emektar İnönü stadının yıkılıp Vodafone Arena’nın yapımına başlanması ile birlikte, fotoğraf ve video çekip yayınlamak için bir ortam oluşturma ihtiyacı hissettim. Bunun neticesinde kişisel web sitem olan; mustafavmms.com’u tarihe tanıklık edilebilmesi için aracı kılmaya karar verdim.

Uzun süren inşaat neticesinde büyük Beşiktaş taraftarının takibi ve fotoğraf ve video çekme işine benimle birlikte dahil olmasıyla büyük bir sinerji sonucunda önemli bir sosyal ağ konumuna geldik. Şu anda Kartal Yorum konsepti ile yayın hayatımızı sürdürmekteyiz.

İletişim Formu

-Reklam -
-Reklam -
Evet Hayır